Мандрівка

Мандруючи з нами, ви пізнаєте світ.

Українська Русский

Похід по українсько-румунському кордону

trk_border
Довжина пішохідної частини маршруту 75 км. Тривалість 5 днів. Сезонність: Травень – Жовтень. Кількість учасників від 6 до 40 чоловік. Вартість складає 1600 грн на чоловіка. У вартість входить: 3-х разове харчування, прокат спорядження (намет, спальний мішок, наплічник), робота гіда-інструктора, реєстрація в КРС. Примітка. Туристам бажаючим здійснити похід по цьому маршруту необхідно за 2 неділі до походу повідомити свої паспортні дані для реєстрації на погранзаставі і отримання дозволу.

Марамороський масив Рахівщини – територія, гори якої науковці вважають найстарішими гірськими породами Карпат. Цей куточок ще називають Гуцульськими Альпами. У порівнянні з іншими районами Карпат (Чорногорою, Свидовцем, Горганами), район Марамароських гір малоосвоєний туристами, а в деяких місцях їх зовсім не буває. Похід відбувається по надзвичайно красивій та мальовничій місцевості з невеликими перепадами висот і можливістю побувати на двох Попах Іванах: Марамороському та Чорногірському. На вершині останнього розміщені розвалини обсерваторії, яка була збудована в 1937 році. 1-й день. Початок. Село Ділове, прикордонна застава, полонина Лисяча.

2-й день. Гора Піп Іван марамороський 1937 м., гора Богдан Гропа, урочище Масло Круть, полонина Межипотоки.

3-й день. Полонина Межипотоки – ск.Смерті – г. Міка маре (1815м) – пол. Стіг – г.Радул – пол. Щавник – пол. Гроппа.

4-й день. Полонина Гроппа – г.Васкул (1730м), колиба, радіальний вихід на гору Піп Іван чорногірський без спорядження, – г.Піп Іван Чорногірський (2022м).

5-й день. Гора Васкуль, село Луги.